Výsvatby dřevostavby svépomocíRozhodujete se postavit svůj dům - dřevostavbu svépomocí? Určitě čerpáte mnoho informací z internetu od podobně zaměřených stavebníků, kteří do tohoto rizika šli. Z našich zkušeností jednoznačně říkáme ANO, protože dřevostavba je ideální pro svépomocnou výstavbu. Sledujte naše videa z výstavby na našem YouTube kanále. Všichni včetně nás kdysi začínali a byli vděčni za jakoukoli zkušenost. Proto jsme se rozhodli podporovat svépomocné stavitele následujícími dvěma programy:
 

 

1. Naučíme Vás postavit dřevostavbu

Vezměte si jeden nebo dva dny dovolené a staňte se členem našeho týmu. Sice bez nároku na mzdu, ale rychle si osvojíte práci na konstrukci dřevostavby - jak se tvoří překlady, jak se spojují stěny, kde probíhá ve stěnách největší zatížení a jak se vyvarovat deformací. To z projektu pro stavební povolení jednoduše nevyčtete :-). Během 2 dní budete mít dobrý základ pro Vaši realizaci. A přesně takto stavíme, sledujte naše videa na YouTube kanále. Poradíme vám či dáme kontakty na vhodné materiály pro dřevostavbu za dobrou cenu.

Nejbližší stavby: kontaktujte nás prosím pro získání aktuálních termínů a lokací staveb.

Dřevostavby svépomocí

2. U dřevostavby vám postavíme hrubou stavbu

Nejnáročnější, co do získání informací a případných problémů, je vždy hrubá stavba dřevostavby - framming. Pro ty, kteří nechtějí ležet týdny na internetu a zkoumat, jak se provádí ten či onen detail, rozkreslovat si stavbu do realizační dokumentace, radíme: soustřeďte se na jednodušší etapy výstavby, na nás nechte hrubou stavbu. Konkrétně vám na připravenou základovou desku (či crawl space-můžeme připravit také) Vaše dřevostavba - hrubou stavbu provedeme mypostavíme stěny s jednostranným záklopem OSB deskou, strop, konstrukci střechy s krovy, difůzní folií a dvojitým laťováním. Dřevostavba bude odolávat povětrnostním vlivům, nezaprší do něj a vy se můžete vrhnout na pokrytí střechy, vatování stěn, objednat okna. Tyto následné operace jsou jednodušší na fyzičku i know-how, budou tedy na vás. Naše práce (například u 120m2 bungalovu) bude činit 2-3 týdny. Krátký časový úsek, malá marže ve vztahu k času - spokojenost na obou stranách.

Další důležité informace naleznete v naší poradně zabývající se rekonstrukci, údržbou a opravami dřevostaveb.

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.