Dřevostavba svépomocí do jednoho miliónu korun na splátky

Dřevostavby do 1 milionu korunUž jste rozhodnuti - budeme bydlet ve dřevostavbě. Nyní se naskytuje otázka, zda si dřevostavbu nechat postavit na klíč nebo svépomocí. Rozhodující bude samozřejmě investice, kterou budete chtít do dřevostavby dát. Společnost Dřevostavby My Home nabízí svým zákazníkům dvě formy svépomoci. Jedna forma spočívá v tom, že pracovníci společnosti Vás naučí dřevostavby stavět, kdy se stanete součástí pracovního týmu firmy. Nemusíte vyhledávat mnohdy nepravdivé a mylné stavební postupy na internetu, ale budete školeni opravdovými profesionály.

 

My Vám postavíme hrubou stavbu, zbytek je na Vás

Druhá forma spočívá v tom, že společnost Vám postaví hrubou stavbu a další realizace dřevostavby je už ve Vašich rukou. Výhodou je to, že hrubá dřevostavba bude odolávat povětrnostním vlivům a Vy si budete moci vše dodělávat v klidu a v suchu uvnitř dřevostavby.

Jak už bylo řečeno, otázkou jsou finance, které chcete investovat do svého nového bydlení. Firma Dřevostavby My Home nabízí možnost 100% úvěru na stavební práce dřevostavby. Z tohoto plyne, že i bez vstupního kapitálu můžete zahájit stavbu svého nového domova a následně vše postupně splácet. Nyní stačí pouze začít.

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.