O nás

Naše podnikání v oboru dřevostaveb je od začátku založeno na následujících pilířích:Život dětem

  • Progresivně a flexibilně – jsme menší firma, ale průkopníci v technologiích. Založení dřevostavby na základové desce či crawl space, difůzně otevřená konstrukce nebo CLT panely ...Zamýšlíme se nad problémy a hledáme nejefektivnější řešení. 
  • Poctivě - náš tým tvoří kmenoví zaměstnanci, kdy každý tým se věnuje svému konkrétnímu domu od hrubé stavby až po předání díla klientovi. Ke každému domu přistupujeme tak, jako bychom ho stavěli pro sebe.
  • Společenská odpovědnost - s každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem (www.zivotdetem.cz). Částku vyplácíme ze svého zisku, platíte ji tedy v ceně domu. Pro dobrou věc tedy bojujeme společně.
  • Čitelně a otevřeně cenové nabídky i splátky faktur jsou konečné a při výstavbě nezaplatíte ani korunu navíc. Vždy s Vámi komunikujeme od začátku otevřeně - od prvotní nabídky máte před sebou návrh na smlouvu o dílo, časový harmonogram, splátkový kalendář. Nedovolíme si nic tajit. Pavel Šimek, jednatel
  • Zodpovědně vůči životnímu prostředí - na žádném staveništi nenaleznete kontejner na společný odpad - všechny odpady jsou pečlivě tříděny. Každý dodaný materiál hodnotíme i z hlediska životního prostředí - např. OSB desky jsou bez formaldehydových lepidel, pojiva v minerálních izolacích jsou na organickém základě apod.

Další informace o nás najdete v poradně zabývající se otázkami kolem naší firmy.

 

Pavel Šimek, jednatel

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.