Mobilní pasivní a nízkoenergetické dřevostavby celoroční

Chcete bydlet rychle, kvalitně a navíc levně? Pokud zní Vaše odpověď ano, tak právě Vám můžeme nabídnout moderní mobilní dřevostavby! Nejedná se o domy na kolech, ale o moderní bydlení spojující současnou architekturu s představami a potřebami útulného bydlení. Na rozdíl od karavanů jsou prostornější, plně zařízené moderním nábytkem v běžné velikosti a přitom stále připraveny k odtáhnutí v případě potřeby stěhování, přírodní katastrofy aj. Mobilní dřevostavby nabízejí pohodlné bydlení, které odpovídá každému jinému bytu. Vybavení je včetně kuchyňské linky, ložnice, koupelny.

Tip: Kuchyň vám sice nevybavíme kuchyňskými přístroji, ale přinášíme alespoň tip na kuchyňského pomocníka, který nahradí hned několik kuchyňských spotřebičů. Představujeme unikátní mixér Vitamix, se kterým se vaření i pečení stává mnohem jednodušším.
Naše dřevostavby splňují požadavky na pohodlné a levné bydlení

Mobilní domy jsou kvalitně zateplené a zároveň cenově dostupné

Můžeme Vám nabídnout i mobilní domy s kvalitním zateplením, které tvoří dvojité zasklení, izolace podlahy, stěn a stopuCeloroční zateplení nabízí využití mobilních dřevostaveb jako klasického bydlení odpovídající rodinnému domku nebo chalupě. Další výhodou je bezpochyby absence projektové i stavební přípravy, mobilní domek totiž nevyžaduje zděnou základovou deskuCenová dostupnost, rychlá výstavba a flexibilní konstrukce jsou hlavními důvody, proč si mobilní dřevostavbu pořídit.

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.