Malá dřevostavba 2+1 pro seniory

Mnoho lidí plánuje svůj život v období důchodu a dřevostavby každému z nich nabízí příjemnou životní změnu. Především lidé z města ve stáří touží po malém domě na venkově, který by jim poskytoval stejné podmínky, na které jsou zvyklí. Někteří se chtějí přestěhovat kvůli rodině a blízkosti vnoučatům, jiní jednoduše touží po blízkosti přírody. Dnešní senioři jsou vysoce aktivní lidé s mnoha koníčky.

Dřevostavby 2+1

Domeček se zahrádkou na venkově nejen pro seniory

Typické pro ně jsou výlety po okolí, starání se o zahrádku a květiny, procházky a především péče o vnoučata. Jejich častými společníky jsou také čtyřnozí miláčci, pro které by městský byt také nebyl ideálním řešením. Čas, který je nutný dřevostavbě věnovat, je minimální. U tepelně izolovaného domu je vytápění pouze otázkou nastavení termostatu - náklady na vytápění malé dřevostavby jsou totiž minimální

Dům pro seniory je převážně řešen způsobem 2+1. Přízemí, které tvoří kuchyně, obývací pokoj a ložnice, naprosto vyhovuje potřebám lidí v důchodovém věku a okolní zahrada jim dodává sílu do dalších dnů. Dřevostavbu lze ale samozřejmě přizpůsobit všem individuálním přáním klientů. Důležité je, že můžeme lidem nabídnout i ve vyšším věku hodnotné, finančně dostupné a aktivní prožití života.

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.